Dr hab. Anna Żaczek, prof. GUMed mentorką w programie TopMinds.

Dr hab. Anna Żaczek, prof. GUMed, prodziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed oraz kierownik Zakładu Onkologii Translacyjnej MWB, po raz kolejny została mentorką w wyjątkowym programie TopMinds.

Inicjatywa otwiera drzwi do międzynarodowej kariery młodym naukowcom. W tegorocznej edycji udział wziąć mogą osoby przygotowujące rozprawy doktorskie oraz studenci ostatniego roku studiów magisterskich. Zachęcamy do zainteresowania się programem! Termin składania wniosków: 8 listopada 2020. Więcej informacji o programie na stronie TopMinds oraz więcej informacji o Naszej Mentorce w ramach programu.

A Pani Prodziekan Dr hab. Anna Żaczek, prof. GUMed  serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Więcej na stronie UG.

Data publikacji: poniedziałek, 12. Październik 2020 - 07:57; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 16. Październik 2020 - 08:02; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega