Wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i symbolicznego uczestnictwa w Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Przedstawiamy państwu film z udziałem Władz Dziekańskich MWB oraz z przedstawicielami studentów.

Zapraszamy również do wysłuchania wykładu inauguracyjnego pod tytułem "Koronawirus i tysiące innych wirusów",
który wygłosiła dla Państwa prof. dr hab. Krystyna Bieńkowska-Szewczyk, kierownik Zakładu Biologii Molekularnej Wirusów MWB UG i GUMed.

Data publikacji: piątek, 2. Październik 2020 - 07:47; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 2. Październik 2020 - 11:59; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega