Inauguracja jubileuszowego roku akademickiego na Uniwersytecie Gdańskim

20 marca 2020 roku minęło 50 lat od powstania Uniwersytetu Gdańskiego. W jubileuszowym roku Uczelnia zaplanowała konferencje naukowe, spotkania, wystawy, koncerty, imprezy sportowe, publikacje związane z historią i współczesnością Uniwersytetu Gdańskiego. Wiele z tych wydarzeń się odbyło, ale niektóre trzeba było odwołać ze względu na pandemię. Odmienny charakter ma również tegoroczna inauguracja roku akademickiego.

Inauguracyjny film, z udziałem władz rektorskich i przedstawicieli Senatu UG, zostanie wyemitowany 1 października 2020 roku o godz. 11.00 na stronie internetowej Uniwersytetu Gdańskiego oraz innych dostępnych kanałach UG. Zapraszamy całą społeczność akademicką do symbolicznego udziału w otwarciu nowego roku akademickiego.

Więcej informacji na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: środa, 30. Wrzesień 2020 - 06:50; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Październik 2020 - 08:49; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega