Wysoka ocena kształcenia na kierunku biotechnologia przyznana przez Polską Komisję Akredytacyjną

Kierunek biotechnologia prowadzony na naszym Wydziale uzyskał bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Akredytacje przyznano na najdłuższy możliwy okres 5 lat. Zidentyfikowano szereg dobrych praktyk w kształceniu studentów. Zwrócono uwagę na ścisłe powiazanie procesu kształcenia z tematyką prowadzonych badań naukowych. Wysoko oceniono nowatorski program kształcenia na I stopniu studiów oparty o moduły tematyczne (concept-based learning).

W uchwale Polska Komisja Akredytacyjna stwierdza: „że proces kształcenia na kierunku Biotechnologia, prowadzonym w Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wyróżniającą się w skali kraju.”

Zachęcamy do zapoznania się z uchwałą Prezydium PKA (w załączeniu), w której znajdują się uzasadnienia oceny stopnia spełniania każdego ze szczegółowych kryteriów oceny programowej.

Załącznik Rozmiar
Uchwała PKA - MWB UG i GUMed 285.26 KB

Data publikacji: piątek, 24. Lipiec 2020 - 07:03; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 24. Lipiec 2020 - 12:36; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega