fbpx Przyznanie patentu naszym pracownikom | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Przyznanie patentu naszym pracownikom

Z radością informujemy, że decyzją Urządu Patentowego RP przyznano patent na wynalazek P.430866 pt. "Sposób otrzymywania preparatu do stymulacji wzrostu roślin, preparat otrzymany tym sposobem oraz zastosowanie preparatu do stymulacji wzrostu roślin, w szczególności tych istotnych gospodarczo", którego twórcami są: Agata Motyka-Pomagruk, Anna Dzimitrowicz, Weronika Babińska, Wojciech Śledź, Paweł Pohl, Piotr Jamróz, Dominik Terefinko, Ewa Łojkowska. Zgłaszający patent: Politechnika Wrocławska i Uniwersytet Gdański.

Serdecznie gratulujemy!

czwartek, 2 kwietnia 2020 roku, 13:03