Wyniki konkursu Sonata Bis 9

WYNIKI KONKURSU SONATA BIS 9

Narodowe Centrum Nauki przyznało granty na badania naukowcom planującym utworzenie zespołu badawczego w ramach konkursu i SONATA BIS 9.

Wśród laureatów konkursu SONATA BIS 9 znalazło się 3 pracowników Uniwersytetu Gdańskiego w tym

profesor uczelni dr hab. Danuta Gutowska-Owsiak zatrudniona w Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed.

.

Jej projekt nosi nazwę: "Inteligentne dostarczanie antygenów w celu uzyskania skutecznej tolerancji alergenów"

kwota finansowania 3 824 800,00 zł;

SONATA BIS jest skierowana do osób posiadających przynajmniej stopień naukowy doktora uzyskany w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.

Celem konkursu jest powołanie nowego zespołu badawczego, w którym poza kierownikiem projektu nie może być osób posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł naukowy.

Gratulujemy!

Data publikacji: środa, 19. luty 2020 - 12:17; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: środa, 19. luty 2020 - 12:31; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska