Rusza program mobilności naukowców dla studentów i doktorantów w projekcie BALTIC SCIENCE NETWORK NAUKA

PILOTAŻOWY PROGRAM MOBILNOŚCI NAUKOWCÓW DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW

W PROJEKCIE BALTIC SCIENCE NETWORK NAUKA

.

W lutym 2020 rozpoczyna się program mobilności naukowców realizowany w ramach projektu Baltic Science Network Powerhouse (BSN_Powerhouse), w którym Uniwersytet Gdański jest partnerem.

Doktoranci ww. obszarów będą oferować miejsca na staże w swoich projektach badawczych  studentom studiów licencjackich i magisterskich na specjalnie do tego celu stworzonym portalu BARI.

Zapraszamy zainteresowanych doktorantów do składania ofert stażowych, a studentów do ich wyszukiwania i aplikowania zgodnie z poniższym harmonogramem działań.

Harmonogram działań znajduje się na stronie UG

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z wytycznymi programu znajdującymi się na stronie internetowej programu BARI.
Szczegóły projektu na stronie BARI.
Informacji o procesie aplikowania udziela Pani Nina Akrami Flores - adres e-mail: bari@daad.de

Realizacja stażu: datę rozpoczęcia i czas trwania stażu ustalają doktoranci i wyłonieni studenci pomiędzy sobą

.

Data publikacji: poniedziałek, 13. Styczeń 2020 - 10:52; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: środa, 19. luty 2020 - 13:45; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega