Konkurs na stanowisko doktoranta w Zakładzie Onkologii Translacyjnej

W związku z realizacją projektu finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

pt. „Krążące komórki nowotworowe w medycynie spersonalizowanej – efektywna metoda izolacji, analizy na poziomie pojedynczych komórek i wykorzystania w przewidywaniu odpowiedzi na leczenie (HESCAP)

Instytut Biotechnologii Medycznej i Onkologii Doświadczalnej,
Zakład Onkologii Translacyjnej

poszukuje  specjalisty na stanowisko

DOKTORANT/KA

Doktorant/ka weźmie udział w realizacji projektu badawczego NCBiR  pt. „Krążące komórki nowotworowe w medycynie spersonalizowanej – efektywna metoda izolacji, analizy na poziomie pojedynczych komórek i wykorzystania w przewidywaniu odpowiedzi na leczenie (HESCAP)” kierowanego przez dr hab. Annę Żaczek. Główne zadania badawcze to: izolacja komórek nowotworowych krążących we krwi, wysokoprzepustowe profilowanie ich transkryptomu na poziomie pojedynczych komórek oraz obrazowanie z wykorzystaniem barwienia immunofluorescencyjnego i technologii Image Stream.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

• Ukończenia studiów magisterskich (II stopnia) o profilu biologicznym, biotechnologicznym, biomedycznym lub pokrewnym
  • zainteresowania pracą naukową w obszarze biologii nowotworów i onkologii translacyjnej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia laboratoryjnego w zakresie podstawowych technik biologii molekularnej, np. znajomości metod immunofluorescencyjnych oraz podstawowego doświadczenia w hodowli komórek eukariotycznych
  • osobę ubiegającą się o w/w stanowisko powinien cechować wysoki stopień motywacji, komunikatywność i kreatywność, umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej oraz zdolność krytycznej oceny otrzymanych wyników
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu onkologii, onkologii doświadczalnej, diagnostyki molekularnej i statystyki biomedycznej i/oraz doświadczenie w pracy z materiałem klinicznym

KANDYDATOWI OFERUJEMY:

• pracę w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole prowadzącym badania o charakterze translacyjnym
  • możliwość rozwoju osobistego (udział w konferencjach, kursach, szkoleniach)
  • międzynarodowe praktyki (w tym planowany wyjazd do laboratorium partnera Chińskiego)

ZASADY APLIKOWANIA:

Wymagane dokumenty:

• Życiorys z listą osiągnięć i opisem umiejętności przydatnych w projekcie, w których kandydat ma doświadczenie
  • List motywacyjny
  • Dodatkowa dokumentacja potwierdzająca kwalifikacje i osiągnięcia (publikacje, certyfikaty, dyplomy, nagrody, staże i kursy)
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów magisterskich
  • Dane kontaktowe osoby/ób, które mogą wystawić referencje
  • Oświadczenie o zamiarze ubiegania się o przyjęcie do szkoły doktorskiej rozpoczynającej  się od semestru letniego 2020 r (uwaga, obowiązuje osobny tryb rekrutacji)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail azaczek@gumed.edu.pl

• termin nadsyłania aplikacji to 13.01.2020 do godz. 20:00
  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Doktorant/ka otrzyma wynagrodzenie przez okres 36 miesięcy (forma zatrudnienia umowa cywilno-prawna) oraz stypendium doktorskie.
  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu z dr hab. Anną Żaczek

Informacja Administratora Danych Osobowych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z siedzibą w Gdańsku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanym dalej RODO informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gdański Uniwersytet Medyczny z siedzibą w (80-210) Gdańsku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3a.
2. Administrator danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu (58) 349 10 27 lub adresem e-mail: iod@gumed.edu.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Doktorant.
4. Podstawą prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Kodeks Pracy, art. 221 § 1.
5. Podanie przez Panią/ Pana ww. danych osobowych jest konieczne i jest wymogiem ustawowym.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w imieniu administratora danych przez upoważnionych pracowników  wyłącznie w celach, o których mowa w ust. 3.
7. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.
8. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
9. Na zasadach określonych przepisami RODO przysługuje Pani/Panu:
  -
prawo dostępu do treści swoich danych,
  -
prawo do ich sprostowania, gdy są niezgodne ze stanem rzeczywistym,
  -
prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych – w przypadkach przewidzianych prawem,
  -
prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  -
prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych,
  -
prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody.

Data publikacji: czwartek, 12. Grudzień 2019 - 09:35; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 12. Grudzień 2019 - 09:35; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega