Informacje dla studentów I roku studiów na MWB | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Informacje dla studentów I roku studiów na MWB

GRATULUJEMY!

Droga Studentko, Drogi Studencie - właśnie dołączyłaś/dołączyłeś do grona studentów Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydział jest unikatową w skali kraju jednostką tworzoną przez dwa uniwersytety. Stwarza to interdyscyplinarny charakter prowadzonych badań i dydaktyki łączących zagadnienia biomedyczne, bio-molekularne i ich zastosowania w biotechnologii dla zdrowia i poprawy jakości życia.

Rocznik podejmujący studia na kierunku Biotechnologia objęty jest wsparciem w ramach projektu PROgram Rozwoju Uniwersytety Gdańskiego (ProUG)” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (https://proug.ug.edu.pl). Studiując na kierunku Biotechnologia staną się Państwo uczestnikami projektu ProUG i jednocześnie jego beneficjentami.

Przed tobą jeszcze wakacje i oczekiwanie na rozpoczęcie roku akademickiego, ale już dziś dowiedź się jak będą wyglądać twoje pierwsze dni na studiach i początkowe formalności. Co cię czeka i o czym powinieneś pamiętać. Gdzie możesz szukać interesujących się informacji dotyczących studiów na MWB UG i GUMed

student

Studia I stopnia