Debata na temat roślin GMO - Warsztaty Dla Szkół

gmo

Nauka przez zabawę jako narzędzie do poznania mitów i faktów na temat GMO!

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w debacie dotyczącej Roślin Modyfikowanych Genetycznie, organizowanej w ramach Warsztatów dla Szkół.

Debata przygotowana i poprowadzona będzie przez studentów 1 roku studiów magisterskich kierunku Biotechnologia na MWB UG i GUMed, którzy wcielą się w rolę:

•    naukowców,
•    działaczy Greenpeace,
•    polityków,
•    i dziennikarzy.

Na początku debaty uczniowie zostaną poproszeni o zajęcie miejsc w odpowiednich częściach sali: dla zwolenników GMO, ich przeciwników lub osób niezdecydowanych. W każdym momencie spotkania goście będą mogli włączyć się do dyskusji i zadać pytanie dowolnej grupie biorącej udział w debacie. Pod koniec spotkania uczniowie zostaną ponownie poproszeni o zajęcie miejsc w odpowiedniej do ich przekonań części sali.

RejestracjaWypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać mailem do Pani Marty Dziedzic na adres marta.dziedzic@ug.edu.plIlość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin29 maja (środa) 2019, godz. 10:30

Miejsce: MWB UG i GUMed, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk - Aula (parter)
(nowy budynek Instytutu Biotechnologii na terenie kampusu Oliwa);

Serdecznie zapraszamy,

Dr Anna Ihnatowicz Opiekun naukowy debaty
Prof. dr hab. Ewa Łojkowska Opiekun naukowy debaty

Data publikacji: czwartek, 23. Maj 2019 - 08:17; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Maj 2019 - 08:21; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega