Nasza studentka w rankingach Forbes.

Magazyn Forbes oraz McKinsey & Company wytypował naszą studentkę,

Olgę Grudniak, w rankingu 25 Under 25 w kategorii Biznes!

Gala wręczenia nagród odbędzie się w styczniu 2019 roku.

.

Założycielka Biolumo, w którym razem ze wspólnikami pracuje nad wprowadzeniem na rynek urządzenia diagnostycznego dla lekarzy pierwszego kontaktu. Ma ono pomagać dobrać odpowiednie antybiotyki do terapii.

Według badań co piąty pacjent wraca do lekarza po drugi antybiotyk. Urządzenie Biolumo ma zmniejszyć odsetek nieskutecznych kuracji.

Biolumo to nauka i biznes w jednym.

Wspiera innych młodych naukowców i przedsiębiorców, wykładając m.in. na Young Business Festival.

Mówi Olga Grudniak: "Żyjemy w czasach, gdy technologia zmienia się z dnia na dzień ułatwiając nam życie. Dążymy do tego, by nasze urządzenie stało się standardem obecnym we wszystkich przychodniach w Polsce i na świecie."

GRATULUJEMY!!!

Ranking do poczytania w najnowszym numerze Forbes oraz online tutaj: https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-25-przed-25-forbesa-i-firmy-mckinsey/7x47xj6

Data publikacji: poniedziałek, 17. Grudzień 2018 - 09:24; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Grudzień 2018 - 10:15; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska