Spotkanie pracowników Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii

15 czerwca z okazji 25-lecia Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii, odbyło się spotkanie wszystkich pracowników. W trakcie wspólnego obiadu, przygotowanego przez restaurację Godding w Sopocie, mogliśmy świętować ćwierć wieku istnienia naszej jednostki. Nie obyło się bez wspomnień, swobodnych rozmów i spacerów na łonie natury.

Niedługo potem Dziekan Wydziału prof. dr hab. Igor Konieczny i prof. dr hab. Ewa Łojkowska wspólnie pokroili okolicznościowy tort a na koniec wszyscy zebrali się nad stawem żeby zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 25. Czerwiec 2018 - 12:23; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: piątek, 9. Listopad 2018 - 07:37; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega