MWB drugim, najlepszym wydziałem w Polsce

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed  logo

zajął drugie miejsce jako najlepszy kierunek

Biotechnologiczny w Polsce !!

Według klasyfikacji „Perspektywy 2018” MWB uplasował się tuż za Uniwersytetem Jagiellońskim.

W „Rankingu Kierunków Studiów – Biotechnologia” MWB zajął 2 pozycję utrzymując się na tej pozycji już trzeci rok!
Nasza Biotechnologia została też najlepiej ocenionym Wydziałem w Uniwersytecie Gdańskim!

Perspektywy publikują co roku rankingi szkół wyższych i kierunków studiów. Od kilku lat Nasza Gdańska Biotechnologia zdobywa miejsca na podium.

Adresatami Rankingu Kierunków Studiów są przede wszystkim kandydaci na studia: uczniowie liceów i techników, zwłaszcza z klas maturalnych, którzy muszą podjąć decyzję dotyczącą dalszego kształcenia, a także absolwenci studiów pierwszego stopnia - poszukujący dla siebie atrakcyjnej ścieżki dalszej edukacji.

Analizie poddano wszystkie kierunki studiów prowadzone na Uczelnia Wyższych w Polsce.

Nad prawidłowością i rzetelnością procedur sporządzania rankingu czuwa Kapituła składająca się z reprezentantów znaczących środowisk akademickich i zatrudniających absolwentów uczelni. Rolą Kapituły jest ustalanie metodologii rankingu, nadzór nad procedurą jego przeprowadzania oraz zatwierdzenie i ogłoszenie wyników.

Ranking 2018

ranking

Data publikacji: wtorek, 29. Maj 2018 - 14:04; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Maj 2018 - 14:09; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega