Zjazd absolwentów MWB z okazji 25lecia Wydziału | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Zjazd absolwentów MWB z okazji 25lecia Wydziału

Z okazji 25-lecia MWB mamy zaszczyt zaprosić wszystkich absolwentów naszego Wydziału do wspólnego świętowania podczas

Zjazdu Absolwentów MWB

który odbędzie się

19 - 20 października 2018 roku

Pragniemy Państwu dać okazję do refleksji i wzruszeń we wspólnej zabawie z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Chcemy z Wami powrócić do „tamtych czasów” i miejsc, które z pewnością budzą wiele dobrych wspomnień!

Impreza rozpocznie się 19 października o 10:00 w nowym budynku Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii, który znajduje się na Kampusie UG przy ulicy Abrahama 58 w Gdańsku (mapka poniżej). Tu odbędzie się sentymentalna podróż do studenckich czasów: spotkanie z wykładowcami, wystawa zdjęć, powrót do wspomnień. Po lunchu, który odbędzie się w Instytucie Biotechnologii zaprosimy Państwa na wycieczkę po Wydziale.

Następnie dla chętnych o godzinie 16:00 zapraszamy na kolejną sentymentalną podróż na ulicę Kładki 24, do starego budynku MWB  (mapka poniżej). Tu przewidujemy krótką wycieczkę po dawnych salach i korytarzach.

Kolejnym elementem zjazdu będzie wieczorne spotkanie w mniej oficjalnej atmosferze, ale dajcie nam jeszcze chwilę na poszukanie odpowiedniego miejsca na taką podniosłą okazję. Za udział w wieczornym spotkaniu będzie obowiązywać opłata i rejestracja.

Jesteśmy też w trakcie zakładania oficjalnej strony dedykowanej zjazdowi, na której będziecie się mogli zarejestrować i przeczytać więcej szczegółów. Link do rejestracji wkrótce. Tymczasem zapraszamy na specjalnie dla Was utworzone wydarzenie na Facebooku, gdzie możecie podyskutować, umówić się czy podzielić informacjami o zjeździe: Grupa na facebooku

Program imprezy:

10:00 MWB Abrahama