Konkurs o nagrodę „Czerwonej Róży” dla najlepszych studentów i kół naukowych.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu o nagrodę „Czerwonej Róży” dla najlepszych studentów i kół naukowychr

Od kandydatów oczekuje się wysokiej średniej ocen, ale także umiejętności wykazania się aktywnością pozanaukową, osiągnięć w dziedzinach społecznej, sportowej i artystycznej. Uczelnia może zgłosić maksymalnie jednego studenta i jedno koło naukowe spełniające powyższe kryteria.

Wypełnone zgłoszenia należy składać do Dziekanatu do 10 kwietnia.

Harmonogram:

1. Zgłaszanie kandydatur przez dziekanów do 20 kwietnia 2018 r do sekretariatu prorektora ds. studenckich prof. Arnold Kłonczyńskiego
  2. Eliminacje uczelniane - publiczne prezentacje (5 min.) osiągnięć zgłoszonych kandydatów – 25 kwietnia 2018 r. Prezentacje oceni komisja składająca się z przedstawicieli Parlamentu Studentów, pracowników Działu Kształcenia, Biura Jakości Kształcenia, Biura Promocji i osoby zaproszone przez prorektora ds. studenckich.
  3. Przesłanie przez zwycięzców eliminacji uczelnianych portfolio (zgłoszenie wraz z załącznikami) na potrzeby eliminacji centralnych do dn. 27 kwietnia 2018 r. do sekretariatu prorektora ds. studenckich.

Załączniki:

1. Formularz zgłoszenie koła naukowego do eliminacji uczelnianych konkursu Czerwona Róża.
  2. Formularz zgłoszenia studenta do eliminacji uczelnianych konkursu Czerwona Róża.

Wnisoki

Załącznik Rozmiar
1. Zgłoszenie Studenta 15.8 KB
2. Zgłoszenie Koła 15.41 KB