Quiz Wiedzy o Szczepionkach, dla szkół

Uniwersytet Gdański i Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego do udziału w Quizie Wiedzy o Szczepionkach STARBIOS2. Rywalizacja została podzielona na dwa etapy – eliminacje szkolne i finał. Finał quizu odbędzie się w Uniwersytecie Gdańskim podczas Targów Akademia 2018 – 20 marca 2018 o godz. 11.00 w auli Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed przy ul. Abrahama 58 w Gdańsku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: cyfrowy aparat fotograficzny, okulary wirtualnej rzeczywistości „Oculus rift” z zestawem gier oraz smartwatch, a także nagrody finansowe. Natomiast dla wszystkich uczestników finału organizatorzy przygotowali specjalny wykład w technologii 3D, zwiedzanie wydziału wraz z częścią laboratoryjną oraz poczęstunek i upominki.

Szczegóły i zgłoszenia tutaj.

Data publikacji: środa, 14. luty 2018 - 09:50; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: środa, 14. luty 2018 - 09:50; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz