Oferta pracy - Pracownik naukowo-techniczny w Pracowni Biologii Strukturalnej, grant FNP

Kanclerz Uniwersytetu Gdańskiego

ogłasza konkurs na stanowisko Pracownika Naukowo-Technicznego (1 stanowisko)

w Pracowni Biologii Strukturalnej Zespołu Laboratoriów Specjalistycznych

na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Stanowisko jest finansowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej
w ramach projektu First Team
"Targeting mitochondrial DNA repair for novel anti-cancer therapies".

Oczekiwania wobec kandydata są następujące:
1. Co najmniej tytuł magistra biotechnologii, biochemii, chemii, biologii molekularnej lub z dziedziny pokrewnej
2. Mieć doświadczenie w precyzyjnych technikach molekularnych
3. Mieć duże doświadczenie w produkcji białek rekombinowanych
4. Wskazanym jest doświadczenie w biologii DNA lub RNA
5. Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (warunek niezbędny)
6. Umiejętność publicznej prezentacji (doświadczenie w prezentacji swoich osiągnięć w na krajowych/międzynarodowych konferencjach będzie dodatkowym atutem)
7. Umiejętność samodzielnej pracy, być osobą zmotywowaną oraz godną zaufania

Warunki zatrudnienia:
Czas trwania kontraktu: 36 miesięcy
Wynagrodzenie: 4500 zł/miesiąc brutto brutto
Termin składania ofert: 1 stycznia 2018
Data rozpoczęcia pracy: do negocjacji (preferowana: 1 lutego 2018)

Aplikacja powinna zawierać:
1. CV (w języku angielskim)
2. List motywacyjny (w języku angielskim)
3. Kopia dyplomu magisterskiego
4. Przynajmniej jeden listy referencyjny lub dane kontaktowe od opiekuna naukowego

Na podaniu należy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883"

Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, prowadzoną w języku angielskim, podczas której zaprezentują swoje osiągniecia naukowe.

Ewentualne zapytania prosimy wysyłać na adres: michal.szymanski@ug.edu.pl

Prosimy o przesłanie kompletnych wniosków na adres mailowy michal.szymanski@ug.edu.pl lub dostarczenie do Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, Katedra Biologii Molekularnej i Komórkowej, pok. 102.

Załącznik Rozmiar
ad_research_technician_fnp_szymanskimrlab_pl.pdf 607.22 KB

Data publikacji: wtorek, 12. Grudzień 2017 - 12:11; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Grudzień 2017 - 12:11; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz