Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla uczelni i jednostek naukowo-badawczych - możliwości finansowania projektów"

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Fundusze Europejskie dla uczelni i jednostek naukowo-badawczych - możliwości finansowania projektów w perspektywie 2014-2020”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej" zapraszają na spotkanie informacyjne organizowane dnia 3 marca 2017 r., poświęcone możliwościom finansowania projektów uczelni i jednostek naukowo-badawczych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020.

W programie spotkania m.in.:

• możliwości finansowania projektów uczelni oraz jednostek naukowo-badawczych z regionalnego i krajowych programów operacyjnych,
  • finansowanie badań i innowacji w programie ramowym UE HORYZONT 2020,
  • możliwości finansowania działalności szkół wyższych w ramach programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej w perspektywie 2014-2020,
  • wsparcie udziału pomorskich uczelni w programach wspólnotowych,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania:
Spotkanie odbędzie się w piątek 3 marca 2017 r. w godz. 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 (sala im. Lecha Bądkowskiego).

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 58 326 81 47, do dnia 2 marca 2017 r.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

STRONA

Do pobrania:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.  Program spotkania

Data publikacji: czwartek, 23. luty 2017 - 13:47; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 3. Marzec 2017 - 13:30; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega