DNI OTWARE MWB DLA NASZYCH RODZIN I ZNAJOMYCH

Szanowni Państwo,

12 maja (czwartek) w godzinach 15.30-19.30 organizujemy Dzień Otwarty MWB dla naszych rodzin i znajomych. Będzie to okazja do pokazania naszego nowego miejsca pracy oraz spotkania w szerszym gronie. Przygotowany zostanie skromny poczęstunek. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas również dzieci. To ostatni moment aby obejrzeć ekspozycję bio-art z mrówkami. Zakładamy, że każdy pracownik czy doktorant osobiście zaopiekuje się i oprowadzi zaproszonych przez siebie gości.

Prosimy o skorzystanie z tej okazji, serdecznie wszystkich zapraszamy.

13 maja (piątek) w godzinach 9.00-14.00 organizujemy z kolei otwartą imprezę w ramach III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DniOtwarte.eu). Impreza pod hasłem „Dowiedz się więcej o biotechnologii” skierowana jest głównie do młodzieży szkolnej. Koordynatorem jest dr Ewelina Król, a w organizację zaangażowani są pracownicy, doktoranci i studenci MWB.

Data publikacji: piątek, 29. Kwiecień 2016 - 09:27; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn Ostatnia zmiana: piątek, 29. Kwiecień 2016 - 09:29; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn