Joanna Karczewska-Golec w gronie "TOP 500 Innovators"

top 500Z przyjemnością informujemy, iż w gronie lauretów IV edycji rządowego programu "Top 500 Innovators" znalazła się mgr Joanna Karczewska-Golec - doktorantka z Zakładu Bakteriologii Molekularnej MWB UG i GUMed. Finaliści programu skorzystają z programów stażowo-szkoleniowych na najlepszych uczelniach świata.

Program "Top 500 Innovators" wyposaża uczestników w unikalne kompetencje, pozwalające im prowadzić innowacyjne badania naukowe, ukierunkowane na potrzeby odbiorców z założeniem docelowego wprowadzenia produktu badań na rynek.

Gratulacje.

Więcej na stronie MNiSW [link].

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 1. Czerwiec 2015 - 07:31; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Czerwiec 2015 - 07:44; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz