Dwa konkursy na stanowisko doktoranta (PhD-student)

Dwa konkursy na stanowisko doktoranta (PhD-student)

w Zakładzie Biologii Molekularnej

Uniwersytetu Gdańskiego Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed

Link do strony www jednostki: https://biotech.ug.edu.pl/dzialalnosc_naukowa/zespoly_badawcze/pracownia_biologii_molekularnej

Wymagania:

-tytuł magistra w dziedzinie biotechnologii, biochemii, biologii molekularnej lub biologii

-bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie,

-znajomość metod biologii molekularnej, biochemii, biologii molekularnej i genetyki bakterii

-dociekliwość i chęć rozwiazywania naukowych problemów, kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego.

Opis zadań:

1. Praca w ramach projektu OPUS 22 (pt. Polifosforan i DNA jako rusztowania dla białek podczas stresu i w normalnych warunkach wzrostu ‘’.)

2. Realizacja zadań badawczych w ramach projektu.

3. Uczestnictwo w planowaniu badań i analizie danych.

4. Udział w pisaniu manuskryptów.

5. Współpraca z członkami zespołu.

6. Aktywny udział w seminariach grupy badawczej, seminariach wydziałowych i konferencjach.

Typ konkursu NCN: OPUS

Grupa nauk : NZ1

Termin składania ofert *  2022-07-20

Forma składania ofert: e-mail

Warunki zatrudnienia: stypendium

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

List motywacyjny (w języku angielskim),

CV w języku angielskim,

List referencyjny (rekomendowany list od promotora pracy magisterskiej),

Dane kontaktowe do autorów referencji,

Dodatkowe informacje:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesłanej dokumentacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883”

Oferty prosimy składać elektronicznie na adres: stanislawa.urbanska@biotech.ug.edu.pl, podając w tytule wiadomości „OPUS 22 doktorant”.

Wybrani kandydaci, spełniający wymogi formalne oraz wymagania projektu, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Informacje dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej zostaną przesłane zaproszonym kandydatom pocztą elektroniczną.

Stypendystów wyłoni komisja konkursowa, której będzie przewodniczył kierownik projektu.

Zasady konkursu określa Uchwały Rady NCN nr 25/2019 z dnia 14 marca 2019 r

Data publikacji: wtorek, 12. Lipiec 2022 - 13:27; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Lipiec 2022 - 13:42; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska