Dzień Studenta na MWB

Drodzy Studenci,

w imieniu Kolegium Dziekańskiego, Samorządu Studenckiego, kół naukowych BIO-MED oraz Stream of Thoughts, chcielibyśmy zaprosić Was na pierwszą edycję Dnia Studenta na naszym wydziale.

Już w najbliższą środę, 15 czerwca 2022, będą na Was czekać przygotowane przez nas wykłady, warsztaty, konkursy z nagrodami, stoiska informacyjne Samorządu Studentów, Koła Naukowego BIO-MED oraz nowopowstałego Koła Naukowego Stream of Thoughts.

plakat dzień studenta

Wśród atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy znajdują się zarówno wykłady na temat studiowania i wszystkich rzeczy, których o nim nie wiedzieliście (niezależnie czy studiujecie na pierwszym czy ostatnim roku studiów!), ale również warsztaty z praktycznym omówieniem nietypowych sprzętów laboratoryjnych, czy warsztaty związane z odbywaniem praktyk studenckich.

Dodatkowo, wszyscy zainteresowani programem InnovaBio Pomorze, będą mogli porozmawiać z jego przedstawicielami, a osoby rozważające wyjazd w ramach programu Erasmus+ będą mogły rozwiać swoje wątpliwości podczas spotkania z uczestnikami poprzednich edycji, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Będzie to również niepowtarzalna okazja do uczestniczenia w spotkaniu z członkami Kolegium Dziekańskiego i możliwość zadania wszystkich nurtujących Was pytań, związanych z naszym wydziałem, studiami, nauką czy pracą.

Na wszystkich będzie także czekać słodki poczęstunek ufundowany przez Kolegium Dziekańskie oraz przygotowany przez Wasze koleżanki i kolegów.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania!

rollup

Agenda wydarzenia:

Załącznik Rozmiar
AGENDA - dnia studenta 55.27 KB

Data publikacji: piątek, 10. Czerwiec 2022 - 10:45; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 10. Czerwiec 2022 - 11:02; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega