Konkurs na stanowisko Post-Doc w Zakładzie Onkologii Translacyjnej

Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

poszukuje kandydata na stanowisko

PRACOWNIK NAUKOWY typu POST-DOC

W projekcie NCN: Architektura otoczki jądrowej w progresji nowotworu gruczołu krokowego”

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

• Projektowanie i przeprowadzanie eksperymentów pozwalających na określenie wpływu architektury otoczki jądrowej na zdolność komórki nowotworowej do rozprzestrzeniania się i tworzenia przerzutów.
  • Dokonywanie analizy otrzymanych rezultatów z uwzględnieniem obliczeń statystycznych, interpretację uzyskanych wyników oraz ich przygotowywanie w formie prezentacji na seminaria, komunikatów naukowych na konferencje oraz publikacji naukowych.
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami projektu.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Pracownik zostanie zatrudniony zgodnie z dokumentacją dostępną w ogłoszeniu o konkursie SONATA 16 - LINK
  • Stopnia doktora w dziedzinie medycyny, biotechnologii, biologii komórki, bioinżynierii, fizyki lub podobnego, uzyskanego nie wcześniej niż 7 lat przed rokiem zatrudnienia w projekcie (Okres ten może być przedłużony zgodnie z wytycznymi NCN)
  • Preferowanego doświadczenia w zakresie podstawowych metod biologii molekularnej (Western blot, izolacja RNA/DNA, RNAi, metody transfekcji, izolacji komórek), hodowli tkankowych ssaczych (hodowle 2D i 3D), technik immunobarwienia. mikroskopii fluorescencyjnej (widefield i confocal), analizy ilościowej obrazu mikroskopowego.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie hodowli komórek w przepływie, metod mechanbiologii lub bioinżynierii.
  • Doskonałego angielski w mowie i piśmie (preferowany poziom C1-C2)
  • Dorobku naukowego udokumentowanego publikacjami z listy JCR
  • Dwóch listów polecających
  • Dobrych umiejętności interpersonalnych, umiejętności uczenia się i współpracy w grupie

OFERUJEMY:

• umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości 120 000 PLN/rok brutto brutto na okres 28 miesięcy (z możliwością przedłużenia o 2 miesiące),
  • udział w międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,
  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

ZASADY APLIKOWANIA:

• Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz listą publikacji, list motywacyjny oraz 2 listy polecające od przełożonych) za pomocą przycisku APLIKUJ.
  • Termin nadsyłania aplikacji to 17 czerwca 2022 r.
  • Aplikacje nadesłane w okresie pomiędzy terminem nadsyłania aplikacji, a końcem publikacji ogłoszenia, mogą zostać zakwalifikowane do procesu rekrutacji.
  • Zatrudniony zostanie kandydat, który otrzyma najwyższą liczbę punktów na liście rankingowej. Zatrudnienie może zostać przyznane kolejnej osobie na liście rankingowej, w sytuacji, gdy laureat konkursu zrezygnuje z podpisania umowy o pracę.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie na stronie GUMed

Data publikacji: wtorek, 24. Maj 2022 - 08:15; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Maj 2022 - 08:15; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega