Noc Biologów 2022 za nami!

Tegoroczna edycja Nocy Biologów na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii miała bardziej kameralny charakter ze względu na ograniczanie ryzyka związanego z sytuacją pandemiczną. Zdecydowaliśmy się na charakter hybrydowy wydarzenia. Zorganizowaliśmy trzy rodzaje warsztatów - pipetowanie, posiewy mikrobiologiczne i rozpoznawanie komórek nowotworowych. Wszystkie dostępne miejsca na warsztatach zostały zarezerwowane. Dodatkowo udostępniliśmy stoiska z pokazami, które można było odwiedzać pomiędzy warsztatami. W sferze online - pracownicy  przygotowali krótkie wykłady popularnonaukowe, a studenci opowiadali o codziennym życiu studentów biotechnologii. Uczstnicy warsztatów dostawali gadżety - między innymi zaprojektowane na tę okazję zakładki ze zdjęciami mikroskopowymi z naszego wydziału.

- Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób - pracowników, doktorantów i studentów.
dr Alicja Chmielewska

Data publikacji: środa, 19. Styczeń 2022 - 06:40; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 19. Styczeń 2022 - 10:39; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega