Szanowni Państwo

Święta to szczególny czas w roku, w którym warto pomagać innym, a w szczególności tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Pragniemy ogłosić, że w tym roku po raz kolejny wszyscy Pracownicy, Doktoranci oraz Studenci naszego Wydziału będą mogli wspólnie wesprzeć rodzinę w potrzebie w ramach akcji Szlachetna Paczka.

W związku z organizowaną zbiórką w dniach 03-10.12.2021 r. każdy, kto będzie chciał pomóc, będzie mógł przynieść artykuły wymienione na załączonym plakacie do specjalnie przygotowanego pojemnika umieszczonego na korytarzu naszego Wydziału oraz na korytarzu Instytutu Biotechnologii Medycznej i Onkologii Doświadczalnej GUMed. Przy pojemniku będzie znajdować się lista potrzebnych rzeczy, która codziennie będzie aktualizowana, jeśli dana potrzeba zostanie zrealizowana (aby uniknąć sytuacji, w której jedna potrzeba zostanie zaspokojona potrójnie, a inna wcale).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem uczelnianym- Pawłem Serafinem poprzez e-mail: cokug.pawel.serafin@prac.ug.edu.pl

Mamy nadzieję, że powtórzymy zeszłoroczny sukces i razem sprawimy, że święta kolejnej rodziny będą wyjątkowe.

Opis rodziny.

Nie zapominajmy, że warto pomagać.

Rada Samorządu Studentów
Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii
UG&GUMed

SP