Program Mobilności Studentów i Doktorantów - Rekrutacja

MOST to Program Mobilności Studentów i Doktorantów, który od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem studentów i doktorantów, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z ponad trzydziestu polskich uczelni partnerskich.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI
NA SEMESTR LETNI w ROKU AKADEMICKIM 2021/2022

Termin rekrutacji: od 31 października 2021 r. do 30 listopada 2021 r.

most

Wszelkie szczegóły na temat Programu MOST dostępne są na stronie.

Informacje o poszczególnych etapach rekrutacji znajdują się na stronie.

Informacje znaleźć można także na Facebooku lub u Uczelnianego Koordynatora Programu MOST, e-mail: mk@ug.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ideą programu, bowiem niemal 30 zrzeszonych w nim uczelni to czołówka polskiej edukacji publicznej – słowem, każdy z pewnością odnajdzie ofertę dla siebie.

Data publikacji: czwartek, 4. Listopad 2021 - 13:05; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Listopad 2021 - 13:06; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega