Relacja - Wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022

Rok akademicki 2021/2022, który właśnie rozpoczynamy na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego będzie kolejnym rokiem szczególnym i pełnym wyzwań. Niestety pandemia wciąż trwa, i mimo tego, że wszyscy żywiliśmy ogromne nadzieję, że ten rok akademicki rozpoczniemy już w pełni w trybie stacjonarnym nie jest to możliwe - powiedziała dr hab. Ewelina Król, prof. UG Dziekan MWB UG i GUMed.

7 października 2021 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022. Ze względu na sytuację epidemiczną uroczystość zorganizowana została w sposób hybrydowy. Ograniczona została liczba uczestników na miejscu, natomiast wszyscy chętni mogli wziąć udział w inauguracji dzięki transmisji online dostępnej na kanale YouTube.

Rok akademicki 2021/2022 na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdanśkiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego uważam za otwarty!!!

Data publikacji: piątek, 8. Październik 2021 - 09:29; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 30. Wrzesień 2022 - 08:39; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega