Ankietyzacja zajęć dydaktycznych odbywających się w semestrze letnim 2020/2021

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach uruchomiony został elektroniczny system ankietyzacji zajęć dydaktycznych, które odbywały się w semestrze letnim 2020/2021. Ankiety znajdziecie Państwo w portalu studenta oraz w wersji uproszczonej (do druku) jako załącznik do niniejszego ogłoszenia. Osoby, które zdecydują się na wypełnienie ankiety w formie papierowej, proszone są o wrzucenie jej do przeznaczonego na ten cel pojemnika umieszczonego przed wejściem do Dziekanatu.

W przypadku studentów kończących edukację na naszym Wydziale (tj. studentów 3-go roku I stopnia studiów oraz 2-go roku II stopnia studiów) termin wypełniania ankiet upływa w dniu 30 lipca 2021 r., natomiast dla pozostałych studentów ankiety pozostaną aktywne do dnia 15 września 2021 r.

Ankiety zostały wygenerowane w taki sposób, aby umożliwić Państwu ocenę wszystkich zajęć. Niemniej, ze względu na bardzo dużą liczbę osób prowadzących zajęcia, nie dla wszystkich prowadzących ankiety zostały uruchomione. W związku z powyższym, jeśli chcielibyście Państwo wyrazić swoją ocenę w odniesieniu do konkretnej osoby, proszę wskazać ją w pytaniach opisowych.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiet.

Załącznik Rozmiar
Ankieta oceny zajęć dydaktycznych 15.72 KB

Data publikacji: piątek, 18. Czerwiec 2021 - 11:02; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 18. Czerwiec 2021 - 11:02; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega