Rusza nabór ciągły projektów do programu Inkubator Innowacyjności 4.0

Centrum Transferu Technologii UG w ramach działań ukierunkowanych na komercjalizację wyników badań naukowych ogłasza konkurs na dofinansowanie prac przedwdrożeniowych dla innowacji opracowanych przez zespoły badawcze UG.

W ramach konkursu wybrane zostaną projekty, w których sfinansowane zostaną działania związane z realizacją procesu komercjalizacji i mające wpływ na sukces tego procesu, w tym prace badawczo-rozwojowe zmierzające do podniesienia poziomu gotowości innowacji do komercjalizacji.

W programie wspierana będzie  komercjalizacja zgłoszonych do CTT UG przedsięwzięć oraz wyników prac badawczych, których autorami są pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego, a prawo własności przemysłowej należy do Uczelni. Ubiegać się można o dofinansowanie do wysokości maksymalnie 100 tys. zł dla projektu.

Więcej na stronie UG oraz CTTu.

Data publikacji: środa, 26. Maj 2021 - 06:41; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 26. Maj 2021 - 06:42; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega