Szkolenie z MS Teams prowadzone w ramach projektu ProUG

Szanowni Studenci,

Nadal zachęcamy do udziału w szkoleniach z MS Teams prowadzonych w ramach projektu ProUG. Czerwiec to ostatni miesiąc szkoleń. Szczególnie z myślą o studentach Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii, takie szkolenie zostało dla Państwa zorganizowane w dniu 30 czerwca 2021 r.

Ukończenie kursu pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy MS Teams, a uzyskane kompetencje zoteastaną potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Standardowo, podobne kursy obejmują tylko podstawowe funkcje MS Teams i kosztują kilkaset złotych. Kurs przygotowany dla Państwa jest w całości finansowany ze środków projektu ProUG, zatem dla studentów - darmowy. Zdobyte kompetencje z pewnością okażą się przydatne zarówno podczas studiów, a w szczególności podczas przygotowywania pracy dyplomowej, jak i w pracy zawodowej. Kompetencje związane z pracą zdalną, kooperacją w zespołach, współtworzeniem i dzieleniem treści, stają się kluczowe w wielu obszarach życia zarówno prywatnego, jak zawodowego.

Osoby zainteresowane odbyciem szkolenia powinny dokonać zgłoszenia, korzystając z dostępnego formularza: https://forms.office.com/r/NF8YTuJEuM.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu!

proug

Data publikacji: piątek, 21. Maj 2021 - 07:50; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 21. Maj 2021 - 07:58; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega