InnovaBio Pomorze – nabór do programu

Rusza już VIII edycja projektu InnovaBio Pomorze!

InnovaBio Pomorze to program, w którym studenci nauk przyrodniczych realizują projekty badawczo-rozwojowe na rzecz firm z sektora Life Science. Prace badawcze są wykonywane pod czujnym okiem pracowników, w PPNT Gdynia | Bio Laboratorium. Studenci tworzą zespoły badawcze, które są odpowiedzialne za realizację poszczególnych projektów, począwszy od sporządzenia planu badań, przez prace doświadczalne, po opracowanie ostatecznych wyników i ich prezentację na konferencji. Jednocześnie w ramach projektu studenci mogą odbyć swój staż lub obowiązkowe praktyki!

Więcej na stronie projektu

innovabio

Data publikacji: czwartek, 29. Kwiecień 2021 - 09:54; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Kwiecień 2021 - 09:57; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega