BARI - ostatni nabór na staże naukowe w 2021 roku

.

BARI- ostatni nabór na staże naukowe w 2021 roku

Ostatnia runda składania propozycji stażu przez doktorantów i przyjmowanie na praktyki dla studentów studiów licencjackich lub magisterskich w ramach BARI Baltic Science Network Mobility Program for Research Interships odbędzie się w dniach 1-16 maja 2021 roku.

Gorąco zachęcamy doktorantów UG do składania ofert na wyjazdy studentów z regionu Morza Bałtyckiego na 1-3 miesięczne praktyki w ich projektach badawczych.

ZASADY SKŁADANIA OFERT

Bari oferuje staże naukowe z odpowiednim szkoleniem akademickim w całym regionie Morza Bałtyckiego studentom zainteresowanym naukami przyrodniczymi, naukami o fotonach i neutronach oraz państwem dobrobytu.

Doktoranci oferują studentom staże w swoich projektach badawczych. Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem portalu BARI.

Wszystkie informacje dotyczące składania wniosków można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Ze względu na pandemię COVID-19 obowiązkowe jest,

aby przyjmujący i stażysta planowali swój pobyt zgodnie

z najnowszymi przepisami dotyczącymi koronawirusa obowiązującymi w goszczącym ich kraju.

Studenci biorący udział w praktykach akceptują wszelkie ryzyko związane z pandemią.

.

Data publikacji: piątek, 23. Kwiecień 2021 - 13:52; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska Ostatnia zmiana: piątek, 23. Kwiecień 2021 - 14:06; osoba wprowadzająca: Monika Sączewska