fbpx Wykład pt. "Rybosom - nano-maszyna o wielu twarzach" - prof. dr hab. Marek Tchórzewski | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

W czwartek 8 kwietnia 2021, o godzenie 13:00 odbędzie się wykład w ramach serii "Nowe oblicza biochemii 2020/2021" zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne. Wykład z uwagi na obecne obostrzenia epidemiczne odbywać się będzie w formule online.

Specjalnym gościem Webinarium pt. "Rybosom - nano-maszyna o wielu twarzach" będzie prof. dr hab. Marek Tchórzewski z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Osoby zainteresowane wykładem prosimy o rejestrację na platformie ZOOM WEBINAR:

Jednocześnie informujemy, że wykład będzie transmitowany również przez LIVE streaming na portalu Facebook Polskiego Towarzystwa Biochemicznego.

Polecamy skorzystanie z tej możliwości w przypadku, kiedy liczba słuchaczy na platformie ZOOM WEBINAR przekroczy 100 osób.

Ogromnie zachęcamy do uczestnictwa!

prof. Marka Tchórzewskiego

czwartek, 1 kwietnia 2021 roku, 8:10