Szkolenia dla studentów z MS Teams

Szanowni Studenci,

W ramach projektu ProUG prowadzone są całodniowe szkolenia z MS Teams. Szczególnie z myślą o studentach Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii, takie szkolenie zostało dla Państwa zorganizowane w dniu 24 kwietnia 2021 r.

Ukończenie kursu pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy MS Teams, a uzyskane kompetencje zostaną potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Standardowo, podobne kursy obejmują tylko podstawowe funkcje MS Teams i kosztują kilkaset złotych. Kurs przygotowany dla Państwa jest w całości finansowany ze środków projektu ProUG, zatem dla studentów - darmowy. Zdobyte kompetencje z pewnością okażą się przydatne zarówno podczas studiów, a w szczególności podczas przygotowywania pracy dyplomowej, jak i w pracy zawodowej. Kompetencje związane z pracą zdalną, kooperacją w zespołach, współtworzeniem i dzieleniem treści, stają się kluczowe w wielu obszarach życia zarówno prywatnego, jak zawodowego.

Osoby zainteresowane odbyciem szkolenia mogą zapisać się poprzez dostępny formularz: https://forms.office.com/r/15i9AMisb8.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu!

pro

Data publikacji: środa, 31. Marzec 2021 - 09:15; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 31. Marzec 2021 - 09:57; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega