Ankieta oceny zajęć dydaktycznych i prowadzącego zajęcia

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach uruchomiony został elektroniczny system ankietyzacji zajęć dydaktycznych, które odbywały się w semestrze zimowym 2020/2021. Ankiety znajdziecie Państwo w portalu studenta oraz w wersji uproszczonej (do druku) jako załącznik do niniejszego ogłoszenia. Osoby, które zdecydują się na wypełnienie ankiety w formie papierowej, proszone są o wrzucenie jej do przeznaczonego na ten cel pojemnika umieszczonego przed wejściem do Dziekanatu.

Ankiety, zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej, będziemy zbierać do 8 marca włącznie.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiet.

Data publikacji: wtorek, 2. Marzec 2021 - 10:07; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Marzec 2021 - 12:58; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega