Projekt wsparcia wybitnych studentów „Najlepsi z najlepszych! 4.0” rozpoczęty

Ministerstwo Edukacji i Nauki wystartowało z projektem wsparcia rozwoju naukowego wybitnych studentów. Uczestnicy programu „Najlepsi z najlepszych! 4.0” otrzymają dofinansowanie udziału w międzynarodowych konkursach, zawodach czy konferencjach. Przyznane środki będą mogli przeznaczyć na pokrycie kosztów podróży, opłat wstępnych lub zakup materiałów i aparatury niezbędnej do przygotowania projektów. Konkurs ma być zachętą do prowadzenia i rozwijania pracy naukowej w przyszłości. Z tegorocznego wsparcia będzie mogło skorzystać przynajmniej 130 wybitnie uzdolnionych studentów.

Drodzy studenci, zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!

Budżet programu „Najlepsi z najlepszych! 4.0.” wynosi 10 mln zł. Koszt realizacji jednego projektu nie może przekroczyć 80 tys. zł – w przypadku udziału jednego studenta i 320 tys. zł – w przypadku zespołu studentów. Przedsięwzięcia muszą być zrealizowane do 31 stycznia 2022 r. Czas trwania projektu nie może przekroczyć 11 miesięcy.

Oferty można składać do 15 marca 2021 r.

Więcej o warunkach udziału w projekcie na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki

MNIE

Za dany projekt na naszym Wydziale jest odpowiedzialny dr hab. Stanisław Ołdziej, prof. UG

Data publikacji: piątek, 19. luty 2021 - 11:03; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 19. luty 2021 - 11:17; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega