Noc Biologów 2021

Obecny rok jest trudny dla nas wszystkich z powodu panującej pandemii COVID-19. Rozwiązanie w formie szczepionki jest tuż tuż, lecz co ona tak naprawdę zawiera? Odpowiedź na to pytanie i wiele innych dotyczących koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie słuchając naszych tegorocznych prelekcji!

Mimo wyjątkowych okoliczności, zapraszamy wszystkich na tegoroczną edycję Nocy Biologów na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed 8 stycznia 2021 w godzinach 14.00-20.00. Wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ tym razem odbędzie się w wersji online! Zapraszamy na liczne wykłady oraz na warsztaty laboratoryjne prowadzone na żywo!

COVID-19 dominuje we wszystkich przekazach medialnych, nie oznacza to jednak, że inne choroby zniknęły. Zapraszamy na relację na żywo z warsztatów laboratoryjnych, w trakcie których pokażemy, jak można identyfikować najpopularniejsze patogeny bakteryjne.

Jeśli macie już dość obecnej sytuacji i wolicie zawinąć się w kocyk z ulubioną kawą, zapraszamy na wykład poświęcony właśnie kawie.

Jeżeli wasze dzieci nie mają pomysłów na spędzanie czasu wolnego w domu podczas ferii, zapraszamy do naszego domowego laboratorium!

noc biologów

Po wszystkie aktualne informacje zapraszamy na stronę Facebookową wydarzenia: Strona Facebook

Po więcej informacji zapraszamy wkrótce również na stronę internetową wydarzenia: Strona Wydarzenia

Data publikacji: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 23:48; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 23:49; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega