Elektroniczny system ankietyzacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim 2023/2024

Szanowni Państwo, drodzy Studenci,

W dniu 13 czerwca uruchomiony został elektroniczny system ankietyzacji zajęć dydaktycznych, które odbywały się w semestrze letnim 2023/2024. Ankiety znajdziecie Państwo w portalu studenta w systemie eUczelnia.

Termin wypełniania ankiet upływa w dniu 16 września 2024 r.

Ankiety zostały wygenerowane w taki sposób, aby umożliwić Państwu ocenę wszystkich zajęć. Niemniej, ze względu na bardzo dużą liczbę osób prowadzących zajęcia, nie dla wszystkich prowadzących ankiety zostały uruchomione. W związku z powyższym, jeśli chcielibyście Państwo wyrazić swoją ocenę w odniesieniu do konkretnej osoby, proszę wskazać ją w pytaniach opisowych.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiet.

Data publikacji: czwartek, 13. Czerwiec 2024 - 13:31; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Czerwiec 2024 - 13:33; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega