dr hab. Robert Czajkowski, prof. UG w bazie naukowców najczęściej cytowanych w 2022 roku

Czwartego października 2023, wydawnictwo Elsevier opublikowało uaktualnioną wersję Bazy Naukowców najczęściej cytowanych w 2022 roku. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na tej liście znalazł się pracownik Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, dr hab. Robert Czajkowski, prof. UG z Zakładu Badań Związków Biologicznie Czynnych.

Szczegółowe informacje i samą bazę danych w formacie MS Excel można znaleźć na stronie wydawnictwa Elsevier.

Data publikacji: wtorek, 17. Październik 2023 - 11:57; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Październik 2023 - 12:09; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega