PTBF zaprasza na seminarium "Wpływ polidimetylosiloksanu na aktywność enzymu β-galaktozydazy (laktazy) zamkniętego w kserożelu krzemionkowym"

Polskie Towarzystwo Biofizyczne Oddział Gdański

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG
Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

serdecznie zaprasza na seminarium biofizyczne

„Wpływ polidimetylosiloksanu na aktywność enzymu β-galaktozydazy (laktazy) zamkniętego w kserożelu krzemionkowym”,

które wygłosi

dr Leszek Kadziński

Pracownia Biochemii Fizycznej
Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Seminarium odbędzie się 30.05.2023 r. o godzinie 9:30 sala seminaryjna 251 Instytutu Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed.

Seminarium organizowane jest przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Biofizycznego pod patronatem Pani Dziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, dr hab. Eweliny Król, prof. UG oraz Pana Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki, prof. dra hab. Piotra Bojarskiego.

Załącznik Rozmiar
plakat-wykladu.pdf 141.24 KB

Data publikacji: czwartek, 18. Maj 2023 - 09:48; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Maj 2023 - 09:54; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega