PTBF zaprasza na seminarium „Nanocząstki platyny jako potencjalne modulatory aktywności wybranych leków przeciwnowotworowych"

Polskie Towarzystwo Biofizyczne Oddział Gdański

serdecznie zaprasza na seminarium biofizyczne

„Nanocząstki platyny jako potencjalne modulatory aktywności wybranych leków przeciwnowotworowych”,

które wygłoszą

Patrycja Bełdzińska oraz Marcin Zakrzewski

Pracownia Biofizyki
Instytut Biotechnologii
Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Seminarium odbędzie się 21.03.2023 r. o godzinie 9:30 sala seminaryjna 251 Instytutu Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed.

Seminarium organizowane jest przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Biofizycznego pod patronatem Pani Dziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, dr hab. Eweliny Król, prof. UG oraz Pana Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki, prof. dra hab. Piotra Bojarskiego.

Seminarium

Załącznik Rozmiar
Plakat wykładu 148.62 KB

Data publikacji: wtorek, 14. Marzec 2023 - 09:08; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Marzec 2023 - 09:26; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega