Inicjatywa studentów - bluzy Wydziałowe

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że mogą Państwo ponownie składać zamówienia na bluzy wydziałowe! Tym razem dostępny będzie także nowy kolor - granatowy.

Do niedzieli 12 lutego będą mieli Państwo możliwość zakupu w sklepie internetowym, do którego link znajduje się na końcu tej wiadomości. Po tym czasie sklep zostanie zamknięty, a producent w ciągu 30 dni wykona i dostarczy wszystkie zakupione bluzy na wydział, skąd będzie można je odebrać lub pod wskazany przez Państwa adres.

Ceny prezentują się następująco:

- Bluza rozpinana – 175zł
- Bluza z kapturem typu „kangurka” – 165zł
- Bluza bez kaptura i bez suwaka – 145zł
- Bejsbolówka – 175zł

Ceny bluz wynikają z wybrania jak najwyższej jakość materiału oraz naniesionych logotypów – w tym przypadku wszystko jest haftowane (a nie nadrukowane, przez co mogłoby ulec zniszczeniu po czasie).

Zastrzegamy, że Samorząd Studencki, Wydział ani Uniwersytet nie uzyskują z tytułu tego projektu żadnych korzyści finansowych.

Link do sklepu internetowego: https://shop.bluzup.com/uggumed

Bluzy

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Przewodniczącym Samorządu Studentów- Pawłem Serafinem poprzez adres e-mail: cokug.pawel.serafin@prac.ug.edu.pl.

Agata Żukowska

Wiceprzewodnicząca Samorządu Studentów MWB

Data publikacji: wtorek, 7. luty 2023 - 08:58; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 7. luty 2023 - 08:59; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega