fbpx Zajęcia na MWB UG i GUMed wstrzymane do odwołania | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Zajęcia na MWB UG i GUMed wstrzymane do odwołania

Zgodnie z Zarządzeniami Rektorów
Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
z dnia 10 marca 2020 r.

w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19

wszystkie zajęcia dydaktyczne na
kierunku Biotechnologia,
Interdyscyplinarnych Przyrodniczo-Matematycznych Studiach Doktoranckich
i Międzyuczelnianej Szkoły Doktorskiej Biotechnologii

zostają wstrzymane do odwołania.

Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów na stronach internetowych UG, GUMed i Biotechnologii.

Rektor Uniwersytetu Gdańskiego w porozumieniu z Parlamentem Studentów oraz Radą Doktorantów ogłosił, iż zostają wstrzymane do odwołania wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone na Uniwersytecie Gdańskim. Zamyka się również, do odwołania, czytelnie Biblioteki Głównej oraz bibliotek specjalistycznych. Zawiesza się do odwołania wszelkie wydarzenia naukowe, sportowe i artystyczne organizowane na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wydał zarządzeniew którym odwołuje wszystkie zajęcia prowadzone w Uczelni do 25 marca 2020r.. Do odwołania zamknięte zostają: czytelnia Biblioteki Głównej GUMed oraz Centrum Sportu. Do odwołania zarządzenia na terenie GUMed nie będą odbywały się wydarzenia, imprezy, zgromadzenia i konferencje. Rektor zaleca pracownikom Uczelni powracającym z zagranicy, aby przez dwa tygodnie pracowali zdalnie (po ustaleniu tego z kierownikiem jednostki), a pracownikom na miejscu ograniczenie kontaktów osobistych do niezbędnego minimum. Studentom i doktorantom zaleca się powrót do miejsca stałego zamieszkania.

środa, 11 marca 2020 roku, 13:30