Prof. Ewa Łojkowska w Radzie Uniwersytetu Gdańskiego | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Prof. Ewa Łojkowska w Radzie Uniwersytetu Gdańskiego

Na posiedzeniu Senatu UG w dniu 28 lutego 2019 r. został dokonany wybór pierwszej Rady Uniwersytetu Gdańskiego (Uchwała nr 10/19 Senatu Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 28 lutego 2019 roku w sprawie powołania pierwszej Rady Uniwersytetu Gdańskiego).

W czasie Święta UG dnia 20 marca 2019 r. zostały wręczone powołania członkom pierwszej Rady Uniwersytetu Gdańskiego, którą wybrał Senat UG w związku z wymogami nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Skład pierwszej Rady Uniwersytetu Gdańskiego:

dr Marek Głuchowski – Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej – Przewodniczący,

mgr Maciej Dobrzyniecki – Konsul Honorowy Królestwa Hiszpanii, Kanclerz Gdańskiej Loży Business Centre Club,

dr inż. Kazimierz Janiak – Dyrektor Totalizatora Sportowego oddział w Gdańsku,

prof. dr hab. Ewa Łojkowska – Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed,

dr hab. Dorota Pyć, prof. UG – Wydział Prawa i Administracji UG,

prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn – Wydział Biologii UG;