Ruszyła rekrutacja na studia w ramach ERASMUS+

RUSZA REKRUTACJA NA WYJAZDY NA STUDIA ZA GRANICĄ
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

Rozpoczynamy nabór na studia za granicą w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020. Wyjazd będzie możliwy po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Przewidywany termin rozmowy kwalifikacyjnej z Wydziałową Komisją Erasmusa to 7 marca 2019 r. (więcej szczegółów wkrótce).

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 1 marca 2019 r. w dziekanacie MWB UG i GUMed u Pani Magdaleny Lis - w godzinach przyjmowania studentów. Chętni zobowiązani są terminowo dostarczyć następujące dokumenty aplikacyjne:

• formularz zgłoszeniowy,
  • ewentualne załączniki (wymienione w formularzu zgłoszeniowym).

Student może wybrać trzy potencjalne miejsca wyjazdu (uczelnie partnerskie) spośród wszystkich, z którymi Wydział ma podpisane aktualne umowy w ramach Programu Erasmus+ i wpisać je do formularza jako pierwszy/ drugi/ trzeci wybór. Poziom studiów dla kandydatów ERASMUS+ określa tabela (kolumna „Poziomy”) w pliku do pobrania poniżej zawierającym wykaz aktualnych umów. Przed rozmową kwalifikacyjną student ma obowiązek zapoznania się z ofertą programową/dydaktyczną uczelni zagranicznych wpisanych przez siebie w formularzu (przydatne nazwy Wydziałów/Dyscyplin w załączonym poniżej pliku „Partner University_Wydziały_Dyscypliny_lista”). Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji na wyjazdy na studia (SMS) również do pobrania poniżej.

Wyniki rozmów kwalifikacyjnych będą dostępne w dziekanacie nie później niż 11 marca 2019 r.

logo e+

Data publikacji: poniedziałek, 11. luty 2019 - 09:50; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. luty 2019 - 09:55; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega