Zaproszenie na wystawę i promocję książki o prof. Wacławie Szybalskim

Fundacja Profesora Wacława Szybalskiego oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają
na uroczystą laudację książki Jarosława Abramowa Newerly’ego

„Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach”

oraz wernisaż wystawy poświęconej Profesorowi Wacławowi Szybalskiemu.

8 listopada 2018 o godz. 15.00

w Bibliotece Głównej UG w sali wystawowej na I piętrze

Promocja książki odbędzie się z udziałem autora, Pana Jaroslawa Abramowa – Newerly’ego, co stworzy okazję do rozmowy i uzyskania książki z jego podpisem. Organizatorzy zapraszają wszystkich gości na symboliczną lampkę wina przy dźwiękach muzyki.

Zapraszamy!

Profesor Wacław Szybalski jest wybitnym polskim naukowcem, pionierem nowoczesnej biologii molekularnej, doktorem honoris causa pięciu polskich,  w tych trzech gdańskich, uczelni i szczególnie ważną osobą dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG&GUMed.

Miło nam jednocześnie poinformować, iż Wydawnictwo UG i Fundacja Profesora Wacława Szybalskiego otrzymały wyróżnienie za publikację podczas 22 Targów Książki w Krakowie!

Więcej o książce na stronie wydawnictwa UG.

fundacja szybalski

wydawnictwo UG

zaproszenie

Data publikacji: piątek, 26. Październik 2018 - 13:41; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: piątek, 9. Listopad 2018 - 07:35; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega