Wykład: "Strategic embedding of public engagement into strategy of an institution: the Toolkit on Public Engagement with Science”

Strategic embedding of public engagement into strategy of an institution:
the Toolkit on Public Engagement with Science

4 września 2017, godz. 13.00-14.00, MWB UG i GUMed

Zapraszamy na prezentację! Tematem spotkania będzie strategiczny wymiar w zakresie upowszechniania nauki przez instytucje badawcze. Sesja organizowana jest w ramach projektu STARBIOS2  i skierowana do pracowników, doktorantów i studentów MWB oraz zainteresowanych z innych wydziałów i jednostek UG.

Naszym gościem będzie Giovanni Caiati z Laboratory of Citizenship Sciences z Włoch (partner projektu STARBIOS2). Zaplanowano oraz czas na dyskusję z uczestnikami spotkania przy drobnym poczęstunku.

Ilość miejsc jest ograniczona!
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt do 1.9.2017 na email: izabela.raszczyk@biotech.ug.edu.pl

Projekt STARBIOS2:

W ramach projektu STARBIOS2 Uniwersytet Gdański wraz z 11 partnerami z Europy, USA i Brazylii opracuje koncepcję uwzględniania w procesie badawczym konsekwencji społecznych prowadzonych badań (Responsible Research and InnovationRRI). Ideą projektu jest opracowanie i wdrożenie w wybranych instytucjach naukowych indywidualnych planów działania, umożliwiających zmiany strukturalne na rzecz prowadzenia badań w sposób odpowiedzialny społecznie. Plan działania dla Uniwersytetu Gdańskiego obejmuje dedykowany pilotaż realizowany w Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed.

Więcej informacji: www.starbios2.eu, www.starbios.ug.edu.pl

Data publikacji: czwartek, 31. Sierpień 2017 - 08:00; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 31. Sierpień 2017 - 11:33; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega