XXIII Letnia Szkoła Biotechnologii

XXIII Letnią Szkołę Biotechnologii

organizowaną przez

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii

Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 04 – 08 lipca 2017 w Adler Medical SPA w miejscowości Stężyca. Tak w tym roku nasze piękne Kaszuby :)

Podczas konferencji swoje referaty wygłoszą prelegenci z zagranicy. Uczestnicy konferencji wezmą udział w cyklu wykładów poświęconych badaniom, innowacjom i najnowszym osiągnięciom na polu biotechnologii.

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się:

• Cécile Bouton (Paris-Saclay University, Institut de chimie des substances naturelles (ICSN), Francja)
  • Simone Ciofi (CERM, Università degli Studi di Firenze, Włochy)
  • Zohar Kerem (Israel Center for Nutrigenomics and Functional Foods. The Institute of Biochemistry, Food Science and Nutrition, Israel)
  • Roland Lill (Institut für Zytobiologie am Fachbereich Medizin der Philipps-Universität Marburg, Niemcy)
  • Steven E. Lindow (University of California, Berkeley, USA)
  • Julius Lukeš (Institute of Parasitology, Laboratory of Molecular Biology of Protists, Czechy)
  • Antonio J. Pierik (Biochemistry, Faculty of Chemistry University of Kaiserslautern, Niemcy)
  • Adam Schikora (Institut für Phytopathologie Justus-Liebig-Universität Gießen, Niemcy)
  • Iris Yedidia (Agricultural Research Organization (ARO) Volcani Center, Izrael)

Oficjalnym językiem szkoły jest język angielski.

Szczegółowy program konferencji zostanie zamieszczony wkrótce na stronie szkoły letniej: www.bss.ug.edu.pl .

Rejestracja jest już zamknięta!
Śledźcie nas na FB Summer School.

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, naukowców zainteresowanych spotkaniem z biotechnologią w plenerze, poznaniem ciekawych ludzi, zdobyciem wiedzy o najnowszych osiągnięciach biotechnologicznych od wybitnych naukowców z zagranicy! :)

Data publikacji: czwartek, 27. Kwiecień 2017 - 09:52; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 14. Czerwiec 2017 - 10:42; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega