Warsztaty Prezentacji Naukowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach Prezentacji Naukowych organizowanych w ramach Projektu Kulturalna Biotechnologia. Warsztaty odbędą się 23 maja 2015 r. w godzinach 10 – 18 w auli B (sala 22) na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Kładki 24, Gdańsk.

Rejestracja na warsztaty dla osób zainteresowanych jest obowiązkowa. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny [link]. Zapisy potrwają do 20 maja.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na warsztaty uczestnicy zostaną poinformowani mailowo na adres podany przez nich w formularzu najpóźniej do 21 maja.

Warsztaty poprowadzi mgr Robert Lasek, doktorant w Zakładzie Genetyki Bakterii Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest laureatem programu "Diamentowy Grant", konkursu "Złoty Medal Chemii" i stypendium doktoranckiego Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego doświadczenie w prezentowaniu prac naukowych potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach i na konferencjach, m.in. podczas Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego "Symbioza" (2014), Ogólnopolskich Akademickich Seminariów Studentów Biotechnologii (2013, 2012, 2011), Polskiego Kongresu Genetyki (2013) oraz konferencji "Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska" (2011).

Czyt. więcej na stronie projektu Kulturalna Biotechnologia [link].

Data publikacji: czwartek, 14. Maj 2015 - 13:31; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Maj 2015 - 13:31; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz