Najlepszy Kierunek Studiów

Z przyjemnością informujemy, iż kierunek Biotechnologia prowadzony przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii (MWB) Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego otrzymał tytuł Najlepszego Kierunku Studiów przyznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2012 roku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania tego tytułu. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach uda nam się powtórzyć ten sukces, aby jeszcze lepiej wypełniać założenia Krajowych Ram Kwalifikacji - i przyczynić się do zwiększenia wiedzy, umiejętności i kompetencji wymaganych u absolwentów kierunku biotechnologia na MWB.

Przeczytaj także o innych wyróżnieniach przyznanych dla naszego Wydziału - link do strony.

Data publikacji: piątek, 31. Styczeń 2014 - 10:57; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: środa, 8. Październik 2014 - 12:21; osoba wprowadzająca: Ewa Jaros